Bilecik Botoks Tedavisi Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Anal fissürde botoks tedavisi

  Merhaba adem bey, anal fissür rahatsızlığından 1 seneden fazladır muzdaribim. 21 yaşında 168 boy 47 kilo evlenmemiş kadın hastayım. çatlağım aylar önce iyileşti ancak makatta istemsiz kasılmalarım devam ediyor. 3 ay önce botoks yaptırdım ancak doktorum ısrarla zayıf oluşum ve çocuk doğurmamış olmam...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Adem DERVİŞOĞLU

  Prof. Dr. Adem DERVİŞOĞLU

  Geçmiş olsun, botoks uygulamasının bellidozu vardır, hekiminiz de muhtemelen o miktarı yapmıştır. yalnız makattaki istemsiz kasılmaların anal fissürle ilişkisini değerlendiremedim. fissürde ağrı ön plandadır. bu nedenle anorektal bölge ile özellikle uğraşan bir genel cerrahi muayenesi iyi olur.... Cevabı gör

 • Fissürden ameliyatsız kurtulmak mümkün mü?

  Hocam iyi çalışmalar. hemoroidlerin ameliyatsız tedavi yöntemiyle ilgili çalışmalarınız gerçekten takdire şayan benim sorum fissürle ilgili olacaktı fissürlerinde ameliyasız tedavisi mümkün mü? eğer mümkünse nasıl bir işlemdir? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Kadir USKUAY

  Op. Dr. Kadir USKUAY

  Fissür ilk olduğunda ilaçla tedavisi belki mümkün.ama kronikleştiğinde mümkün değil.belki botoksla tedavisi ileri sürülebilir ama sadece ameliyat yaoılmadan botoks uygulandığında yeterli sonuç vermiyor ve tekrarlıyor.ideal tedavi uygun yapılan ameliyattır.geçmiş olsun.

 • Kafatası şekil bozukluğu

  Hocam 20 yaşındayım benim kafatasımda skafosefali denilen şekil bozukluğu var bunun tedavisi varmıdır varsa nedir acaba?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali GÜRLEK

  Prof. Dr. Ali GÜRLEK

  Var ameliyatla düzeltebilirim

 • Üçgen kafa sendromu

  Hocam merhaba 28 yaşındayım kafatasımda şekil bozukluğu var üçgen kafaya sahibim bu durum beni rahatsız ediyor. bunun kalıcı olarak bir tedavisi varmıdır ameliyatlı mıdır ameliyatsız mıdır hocam varsa bir çözümü biraz detay verebilir misiniz ?ve bu tedavinin maliyeti ne kadardır?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali GÜRLEK

  Prof. Dr. Ali GÜRLEK

  Çıkıntı törpülenir etrafı doldurularak şakli düzeltilebilir ameliyatla 7000lira