vf
Soru Sahibi
17 Temmuz 2016 12:35

Yeni doğan

Merhabalar 11 günlük bi bebeğim var sarılık testi yaptırdık sonucu birde size sormak istedim cevaplarsaniz sevinirim. TOTAL BILIRUBIN [H] 10,68 DIREKT BILIRUBIN 0,38 TEŞEKKÜR EDERİM. .

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ümit Köse
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Eger 2500 gr uzeri dogmus ise t.bilirubin 17 mg/dl nin altina mudahale edilmez.ancak sarilik 3 haftadan uzun surmezse ya da baska bir patolojik bulgu yok ise tabi ki.doktorunuz tarafindan sarilik ve kilo takibine devam etmeniz onemli

17 Temmuz 2016 12:43