ka
Soru Sahibi
21 Şubat 2015 16:58

ürtıker anjıoodem

mrb ferıdun bey benımde anjıodem tanısı kondu ama test vesaıre bısey yapılmadı bana sıze gıtmemı onerdıler ne yapmam gerekıyor bana yardım edın lutfen

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Feridun Gürlek
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları

Ayşe hanım merhaba; Polikliniğimize gelin testlerinizi yapalım. www.alerjidoktorum.org sitesinde hastalığınızla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

25 Şubat 2015 21:58