KA
Soru Sahibi
2 Ocak 2021 00:31

Sol selçe parmağı kırık

Hocam merhabalar sol selçe parmağımda kırık vardı 1 ay alçıda kaldı alçı çıktı 15 gün sonra yine kontrole gittim kaynamıştı kırık ağrım yoktu.Spora başaladım sporda az ağarlık kaldırdım azda olsa bir ağrı hissettim sonra, sizce normal mi bidaha gidip doktora göstermem gerekli mi? Şİmdiden ilginiz için teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Nurettin Şahin Yıldız
Ortopedi ve Travmatoloji

Kontrole eğer yakın zamanda gelmediyseniz kontrole gelip röntgen çektirmenizi öneririm

18 Ocak 2021 09:55