ŞO
Soru Sahibi
28 Aralık 2017 06:33

Penisimde şişkinlik

Hocan merhaba ben bir ilişki sonrası penisimde ağrı hissetmeye başladım sonra incelediğimde tam sünnet derisinin biraz altında yani üç cm altında arka yan tarafta şişkin elime geldi ve dokunduğumda hafif acı duydum bu şişkinlik iki cm uzunluğunda damarın şişmesi gibi görünümlü dört gündür akşam sabah teramisin ve mantar kremi kullanıyorum hiç fayda etmiyor. Ne yapmam gerekiyor

2 cevap
Cevaplar (2)

10 gün ilişkiye girilmeyecek ve masturbasyon da yapılmayacak, şişkinlik üzerine buz uygulaması yapılacak.

12 Ocak 2018 18:57
ŞO
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam uygulayacağım

12 Ocak 2018 19:54

Geçmiş olsun.

18 Ocak 2018 11:29