mi
Soru Sahibi
9 Eylül 2017 00:19

öneriniz ?

Öncelikle şimdiden cevabınız için teşekkürler Hocam ! sağ kalça etimde damar yumağı vasküler avm var baya da büyümüş kapalı ameliyatmı olmam lazım yoksa açık ameliyatımı tavsiye edersiniz Çünkü sağ kalçamın normal boyutuna gelmesini istiyorum Bir taraf diyer taraftan çok buyuk İnsan içine çikamıyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erol Akgül
Radyoloji , Girişimsel Radyoloji

Mr ve anjiografi ile değerlendirip ona göre nasıl tedavi edilmesi gerektiğine karar vermek lazım. Geçmiş olsun.

10 Eylül 2017 23:18