AT
Soru Sahibi
4 Mart 2018 14:32

Öksürürken burnumdan kan gelmesi

Selamun aleyküm hocam 2 haftadır öksürme tutuyor sürekli öksürüyorum hareket halindeyken yürürken , boğulacak derecede öksürüyorum içimde ne varsa çıkıyor morarıyorum acile gittim salres hava perimex sprey mucomax efervesan tablet şeklinde ilaç verdi kullandım bi gün sonrası yine bu şekilde öksğrme başladı ve burnumdan ağzımdan kan geldi acile gittim yine, kanamayı durdurdular hava verdiler göğüs hastalıklarına başvurmamı önerdiler doktora gidicem ama burdan bi yardım alabilrmiyim teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Emrullah Yüksel
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Aleyküm selam. Öncelikle geçmiş olsun. Söylediğiniz şikayetler için acil servislerde çare aramak yerine bir an önce göğüs hastalıklarına başvurmanınızı öneririm. Geçmiş olsun

4 Mart 2018 14:35