ua
Soru Sahibi
22 Kasım 2016 23:07

Mide bulantısı

İyi günler hocam.Benım 3-4 aydır yemek yedıkten hemen sonra özellıkle bıraz fazla yedıysem hareket ederken midem bulanıyor.Ayrıca artık spor yaparken de halı saha maçı yada salonda mekik,şınav tarzı hareketlerde de hafif mide bulantım oluyor.Ayrıca sabah kalktıgımda ağzımda kuruluk oluyor. Reflü ile bir ilgisi var mıdır bu bulantı ve diğer sebeplerin ? Teşekkürler şimdiden.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Nur Özbek
Dahiliye - İç Hastalıkları

Göğüs orta hatta yanma tarzı ağrı ve ağza sıvı geliyorsa reflü olabilir. Bunun dışında yakınmalar gastritle uyumlu Dahiliye Uzmanına muayeneniz uygundur .

24 Kasım 2016 15:31