AT
Soru Sahibi
27 Temmuz 2011 14:11

merhabalar benim sorum göğsümde yüzümde göbeğimde hafif kıllanma var epilas

merhabalar benim sorum göğsümde yüzümde göbeğimde hafif kıllanma var epilasyon yaptırdım yaklaşık iki yıl kadar ama tüylerim azalmadı hatta dahada çoğaldı benim piskolejim çok bozuluyo bu yüzden ne yapmam gerekiyo lütfen bana yardımcı olabilirmisiniiz yanlız çikolata kistim var küçülme oluyo ama yok olmuyo çocuk sahibi olamazmıyım bana yardımcı olurmusunuz lütfen teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Tayfun Oğuzoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Bu soruyu bir jinekologa sormalisiniz

28 Temmuz 2011 21:56