9 Ekim 2011 00:14

merhaba

öncelikle , İyi akşamlar diliyorum hocam..dirseğimde oluşan şişlik için dr giitiğimde bursit teşhisi kondu.sadece bakarak kondu teşhis.röntgen yada mr vs yapılmadı.bunlar yapılmalımıdır.?(kesin teşhiz için)Flexo jel ve etopan 500 verildi. etopan 500 ün tedavi edici özelliği var mı?cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.iyilikle kalın.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Akif Gökçe
Ortopedi ve Travmatoloji

bursit tedavisi evet genellikle bakarak elle muayene ile konabilir. Bazen film çektirilebilir fakat cok gerekli degildir. verilen tadavi genellikle yverdigimiz tedavidir. geciş olsun. saygılarımla.

10 Ekim 2011 19:05