GC
Soru Sahibi
18 Eylül 2011 21:35

menisküs ameliyatı başarılı mı

Merhaba yaşım 30.hocam 50 gün önce kova saoı yırtığı menisküsden artroskopi ameliyat oldum. eksersizleri düzenli günde 2 set yaptım. Ancak şimdi diz kapağımın her gün değişik yerlerinde bazen de alt kısmında ağrı oluyor. 45 dk araba sürünce arabadan inince ağrıyor, yada sabah kalkınca hafif ağrı oluyor. aceba ameliyat başarısızmı oldu? Yoksa normal mi? İyileşme kaç günde olacak? Ne zaman nazamda oturabileceğim? selam ve saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Akif Gökçe
Ortopedi ve Travmatoloji

dizinizde sadece kova sapı yırtığı var ve tedavisi yapıldı ise bu iyileşme süresi bu kadar uzun sürmemesi gerekir. anlatıklarınızın varlıgında dizinizde ilave patoloji düşündürüyor bana. bunu en iyi sizi ameliyat eden doktorla çözebilirsiniz. saygılarımla.

25 Eylül 2011 15:22