ym
Soru Sahibi
3 Mayıs 2015 23:34

lenf bezleri

Hocam iyi gunler benim sorum su kucuk bebeklerde lenf bezlerinin ele gelmesi normalmi bnm oglumda var 1 yildir ayni sekilde duruyo mercimek kadar yada az daha buyuk gorunmuyo el ile hissediyorum bu normal biseymi ve kan sayiminda 1 yas icin normal wbc araligi nedir kan tahlilimizi yorumlarmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cem Hasan Razi
Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

ÇOCUKLARDA ÇENE ALTINDA 1-2 TANE UFAK LENF BEZİNİN ELE GELMESİ NORMALDİR. BAZEN KULAK ARKASINDA DA OLABİLİR. YERİNİ BELİRTMEDİĞİNİZ İÇİN BU KADAR SÖYLEYEBİLİRİM. KAN SAYIMINI YORUMLAMAM İÇİN GÖNDERMENİZ GEREKİR. SAYGILARIMLA

4 Mayıs 2015 09:44