3 Nisan 2015 07:01

kolesterol

Hocam saygilar 56 yasindayim prediyabetikim hdkl 55 ldl 143 tkol244 trig 200 bunun icin niasin 250mg onerildi ama flashing olup olmsdigi bilmedigim icin kullanmiyorum bu doz flashingmi diger kolestetol ilaci onrtirmisiniz hbac1 5.7 ayrica gunfe 1 kasik ogutulmemis krten tohumu aliyorum baska oneriniz yokmu tesrkkutler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Günaydın Musat Bey. Niasin'i kullanmadan Flushing olup olmayacağını bilmeniz mümkün değil. Bu durum olası bir yan etki olup, herkeste görülen bir yan etki değildir. Bu aldıklarınıza ek olarak günlük Omega-3 desteği de alabilirsiniz(Krill yağı gibi hayvansal kökenli bir omega-3 faydalı olabilir). Sağlıklı günler dilerim

3 Nisan 2015 10:04