dS
Soru Sahibi
12 Ocak 2015 12:11

Kızlık

Iyi günler doktor hanım adetimin son günü masturbasyon yaptım kıyafetlerim üzerimdeyken ardından açık renkte kan geldi. Fakat vajina içerisine herhangi bir giriş olmadı. Bu şekilde kızlık Zarı bozulur mu. Kafama çok takıldı kıyafet üzerinden kızlık bozulabilir mi içine bişey sokulmadan cevaplarsanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Deniz Gökalp
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Serpil Hanım vajinaya birşey sokulmadan kızlık zarı bozulması çok az olasılık.. Gelen az miktarda kanın sürtünmeye bağlı olduğunu düşünüyorum . Iyi günler..

12 Ocak 2015 14:25