PD
Soru Sahibi
26 Eylül 2017 09:09

Kızlık zari hakkında

Merhaba ben nişanlimla iliskiye girdim ama herhangi bir kanama olmadi ilk defa yaptım emindim kızlığımdan neden kan gelmedi ikimizde saskaniz jinekolağa gidip kontrol ettirsem bana yardimci olurlar mi şöyle de bi durum var bu olay 2 sene once oldu biz hala iliskiye giriyoruz

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Ertuğrul Akdaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bazı kızların kızlık zarı yapısal olarak buna müsade eder. Muayene olmanız gerekir.

26 Eylül 2017 21:41
PD
Soru Sahibi

Peki aradan iki sene geçti yinede ögrenebilir mi ? Yani bu iki sene icinde iliskiye girmeye devam ettik yinede muayenede ortaya çıkar mı

27 Eylül 2017 09:59
Op. Dr. Ertuğrul Akdaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Anlasilabilir ama bazen kesin birşey soylenemiyebilir

27 Eylül 2017 11:04
PD
Soru Sahibi

Peki üstünden iki sene geçti ve biz hala iliskiye girmeye devam ediyoruz yinede anlaşılabilir mi muayene olsam ben kendimden eminim gercekten ilk defa onunla beraber oldum ama herhangi bi kanamam olmadi

28 Eylül 2017 10:53
Op. Dr. Ertuğrul Akdaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Muayene olman seni rahatlatir

2 Ekim 2017 09:48