SP
Soru Sahibi
22 Haziran 2017 15:50

Kısa kısa öksürük

Boğazımda gecmeyen bir giciklanma oluyor ve devamli o ksuruyorum konuşamıyorum bazen. Balgam tıkanıklığı gibi . Yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Yazıcı
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Bu şikeyetler genellikle reflü hastalığında görülür.Bir KBB veya gastroenteroloji uzmanına görünüp kamera ile solunum ve sindirim yollarının incelenmesinde fayda var.

27 Temmuz 2017 10:21