öc
Soru Sahibi
2 Ekim 2015 11:19

kıl dönmesi

İyi günler hocam.Kıl donmesi teshisi konuldu bana.Doktorum su durumda tedaviye gerek olmadigimi söyledi akinti apse oldugunda gelmemi söyledi ve fenol uygulayacagini soyledi.O donemde hafif agrilarim vardi 1 ay geçti rahatsiz edici agrilarim var şuanda ve şuan okul dolayisiyla operasyon geçirecek vaktim yok agrilar için ne yapmayalim operasyona kadar nasil idare edebilirim?Teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)

ders ylı döneminde müdahaleye gerek yok kızarır şiserse abseyi drene ettirir antibiotik alırsınız okul tatilinde tedavinizi yaptırırsınız

9 Ekim 2015 18:16
öc
Soru Sahibi

Anladım çok teşekkür ederim hocam.Peki ağrı yapıyor zaman zaman bu ağrıyla nasıl baş edebilirim tatile kadar?Bide ağrı neden oluşuyor olabilir?

14 Ekim 2015 15:39

kıl dönmesinde abse veya enfeksion tam tedavi edilirse ağrı olmaz

14 Ekim 2015 16:16