KF
Soru Sahibi
27 Aralık 2013 13:49

karın ağrısı

hocam merhaba benim 8 yaşımda bir oğlum var sürekli karnım ve kalbim ağrıyor diye şikayetleri vardı çekile ultrasyonda SAĞ BÖBREK PELVİKA LİSİEL SİSTEMİ MİNİMAL DİLATE İZLENMİŞ OLUP RENAL PELVİS ÇAPI 5 mm dir ve BATIN ALT KADRANLARINDA BAĞIRSAK ANSLARI ARASINDA VE KEMİK PELVİS İÇERİSİNDE EN DERİN YERİNDE 1.5 CM OLA SERBEST MAYİ İZLENDİ yazıyor nedemek oluyor hocam bize yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Umut Kaytanlı
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba, Ben çocuk psikiyatrisi uzmanıyım, sorunuzla ilgili en doğru bilgiyi bu tetkiki isteyen hekiminizden alabilirsiniz. Saygılarımla, Uz. Dr. Umut Kaytanlı Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı Medical Park İstanbul Göztepe Hastanesi Randevu: *** *** **

27 Aralık 2013 14:50