GM
Soru Sahibi
23 Aralık 2017 11:03

Kalp sintigrafi sonucu

ismim mehmet fatih hiç bir sikayetim yok ne gogus agrisi ne yorgunluk ayrica spor tapan biriyim kontirol amacki kardiyolojiye gittim 37 yaşinda erkek hastayim sintigrafi sonucum : STRES İMAJLARİNDA İNFEROR DUVARDA HAFİF HİPERFEZYON İZLENMEKTEDİR.İSTİRAHAT İMAJLARİNDA TANİMLANAN ALANDA PERFİZYONDA MİNİMAL ARTİŞ GOZLENMEKTE ELDE EDİLEN PRİNE GORUNTULERİNDE İNFEROR DUVARDA DUZELME DİKKATİ CEKMEKTEDİR. YORUM İSE İNFEROR DUVARDA HİPERFUZE GORUNUM (ÖNCELİKKE YUMUŞAKDOKU ATENUSYONU DUSUNDURMEKLE BİRLİKTE TAKİBİ ONERİLİR)

1 cevap
Cevaplar (1)

Tetkik sonuçlarınızı lütfen, sizi muayene eden veya tetkiki yapan doktora sorunuz. Geçmiş olsun.

24 Aralık 2017 21:27