ÇU
Soru Sahibi
27 Mayıs 2017 14:06

Kafamın sol arkasında şişlik

Hocam 15yaşındayım 3gündür kafamın arka sol kısmında ufak bi şişlik var ve bazen ağrııyor sol tarafıma ve arada gözüme doğru bazende ağrımıyor bu nedir tehlikelimidir nasıl geçer

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Saçlı deride oluşan sebase kist dediğimiz yapılar bu duruma yol açabiliyor Uğur bey. Yine de bir dermatoloji uzmanının fikrini almanızda fayda olacaktır. Sevgiler... Prof. Dr. Sezai Leventoğlu www.sezaileventoglu.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (Muayenehane Tel & Fax) (*** *** ** (Asistan Dilek hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

4 Haziran 2017 08:27