öe
Soru Sahibi
17 Ocak 2013 19:40

ilaç

merhaba dr hanım annemin iltihaplı bir dişi var ve çekilmesi gerekiyormuş gittiği doktor rovamycıne verdi onu bitirdi hala iltihap varmış sonra ınfex ve ornisid i birlikte kullanmasını söylemiş onları da dört gündür kullanıyor fakat yine iltihap gecmedi sonra bugün başka bir diş hekimine gitti o da klindan 600 mg iğne vermiş sizce ne yapsın infex ornisid e devam mı etsın iğneye mi baslasın?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba infex ornisid kombinasyonu etkili olmadıysa klindan 600 mg daha uygun.İltihap akut dönemini atlatınca da çekim düşünülmelidir.Geçmiş olsun

17 Ocak 2013 20:53