km
Soru Sahibi
7 Eylül 2016 10:42

GÜÇSÜZLÜK HAFIZA

MERHABA 20 YAŞINDAYIM.BU SENE HAFIZAM ÇOK BELİRGİN ZAYIFLADI NEYİ NEREYE KOYDUĞUMU HATIRLAYAMIYORUM.AYNI ZAMANDA ÇOK GÜÇSÜZLEŞTİM ÇABUK YORULUYORUM.BENDE NE EKSİKLİĞİ OLABİLİR HANGİ DOKTORA GİTMELİYİM

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. H. Hakan Keküllüoğlu
Dahiliye - İç Hastalıkları

Öncelikle nöroloji doktoruna gidin derim.TİROİD HORMONLARI,B12 VİTAMİNİ,KAN SAYIMI,KAN YAĞLARI DA İLK BAKILACAKLAR.ZATEN NÖROLOG BAKTIRIR.

7 Eylül 2016 12:06
Uzm. Dr. H. Hakan Keküllüoğlu
Dahiliye - İç Hastalıkları

ÖNCELİKLE NÖROLOJİ DOKTORUNA GİDİN DERİM.TİROİD HORMONLARI,B12 VİTAMİNİ,KAN SAYIMI,KAN YAĞLARI BAKILMASI GEREKENLERDEN EN ÖNEMLİLERİ.ZATEN NÖROLOG BAKTIRACAKTIR.

7 Eylül 2016 12:08