BC
Soru Sahibi
19 Mart 2020 21:00

Gecmeyen pelvik ağrısı

Merhaba Ozlem hocam, yaklasık 3 aydır gecmeyen sabit kasık ağrım, bazen bele vuruyor ve kokulu çok açık sarı/beyaz yoğun bir akıntım mevcut. Reglim düzenli, cok nadir ilişki sırasında acı hissediyorum. Sürekli halsizim ve hasta gibiyim. Cybh testlerimin hepsi negatif, herhangi bir bakteri de bulunmadı. İngilterede yasadıgım icin jinekologa kolaylıkla gidemiyorum. Mantar olabilir dediler flukazanol ve fitil kullandım fakat tekrar ediyor düzelme olmuyor. Semptomplar arastırdıkca Pelvik enfeksiyonu ya da over enf süpheleniyorum. Elimde Moksefen400mg mevcut, sizce kullanmalı mıyım? Ya da ne yapmalıyım? Sevgiler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Özlem Gültekin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhabalar mantar enfeksiyonu olabilir ama muayene etmeden birşey söyleyemiyoruz.

21 Mart 2020 10:41