ck
Soru Sahibi
16 Ekim 2017 14:34

Gece Terlemesi

Hocam merhabalar, Geceleri Çok fazla terliyorum.Yani sabah uyandığımda suya girmiş gibi iç çamaşırlarına kadar ıslak şekilde uyanıyorum.Bazen de iç titremeleri ve baş dönmesi de oluyor. Gün içerisinde de uyuşukluk hali ve önüne geçemediğim aşırı uyku ağırlıkları oluyor.Bu hangi hastalığa işaret olabilir? Hangi bölüme gitmeli ya da ne testleri yaptırmalıyım.Yardımcı olur musunuz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Kaan Bey, öncelikle geçmiş olsun; yakınmalarınız ile ilgili olarak öncelikle endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanına başvurmanızın doğru tanı konulmasında birinci seçenek olması gerektiği kanaatindeyim. Op Dr Jehat Kutlay *** *** ** 83

16 Ekim 2017 15:13