BM
Soru Sahibi
12 Mart 2016 04:52

Eşimin doğum sonrası sendromu

Eşim 20 gün önce doğum yaptı endişeleri var doğum sendromu yaşıyor tansiyon problemi sanrım bu yüzden. Dopum sonrası aendrom ile ilgileniyormusunuz

2 cevap
Cevaplar (2)
Aile Danışmanı Emel Sevencan
Çocuk Gelişim Uzmanı , Pedagoji , Aile Danışmanı

özel hastanede çalışan bir bir paikologla görüşseniz daha çok yardımı dokunabilir teşekkürler.

12 Mart 2016 21:06
BM
Soru Sahibi

Önerebileceğiz bir hastane ve doktor rica edebilirmiyim tşkler

13 Mart 2016 00:51
Aile Danışmanı Emel Sevencan
Çocuk Gelişim Uzmanı , Pedagoji , Aile Danışmanı

konak tıp tuba hn olabilir sakaryadaysanız

13 Mart 2016 15:52