BB
Soru Sahibi
24 Temmuz 2014 22:36

emzirme sıklığı

Merhaba. Bugün itibariyle 52 günlük erkek bebeğimiz var. Kesintisiz Uyku süresi bazen 4-5 saati bulabiliyor. Emzirmek için uyandırdığımızda 5 dakika bile emmeden memede tekrar uykuya dalıyor. Bebeğimizi emzirmek için ısrarla uyandırmalı mıyız, yoksa kendisinin acıkmasını beklememiz doğru olur mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erhan Bayram
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Merhabalar Bu aylarda uyku süresini tamamlamasını beklemek daha doğru olur uyandıktan sonra açığı kendisi kapatacaktır Saygılarımla

25 Temmuz 2014 08:14