br
Soru Sahibi
8 Mart 2016 00:17

Dişeti problemi..

Merhaba hocam,ben günde üç kez düzenli fırçalama ,diş ipi, gargara, 6 ayda diş taşı temizliği ne varsa yapıyorum..Ancak dişetlerimin başlangıç kısımlarında hep hafif bi kızarıklık var..En yumuşak fırçayı kullanıyorum..Dr dişetlerimin çok ince oldugunu söylemişti..Başka ne yapabilirim bilmiyorum çok üzülüyorum bu duruma..Kanama yok..Başka tahlil vs ne yaptırabilirim bunun için..Sebebi ne olabilir? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Serdar Kırlangıçoğlu
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Diş etlerin sağlıklı ise kafana takma çünkü yapabileceğin bir şey yok.

8 Mart 2016 16:10