cy
Soru Sahibi
11 Ağustos 2016 17:02

Diş çekimi

Hocam merhabalar ben *** *** ** tarihinde onceden kanal tedavisi yapilmis disimi abseden dolayi cektirdim doktorumun tavsiyesiyle agrim mevcut bu nedenle hangi agri kesicileri kullanmaliyim dolorex kullanabilirmiyim bide bu yara ne zaman kapanir tesekkur ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar. Mide probleminiz yoksa Majezik ya da Apranax kullanabilirsiniz ağrı kesici olarak. Yara iyileşmesi 15 gün sürer. Sevgiler..

11 Ağustos 2016 21:56
cy
Soru Sahibi

Hocam bide agiz bakimim nasil olmali agizimda kotu tat var agrimda agri kesicilerle geciyo

12 Ağustos 2016 15:51

Ağız gargarası kullanabilirsiniz çekimlerden sonra çok iyi gelir. Listerine veya Sensodyne'in günlük gargaralarını önerebilirim. Günde 2 kere dişlerinizi fırçalayıp tek sefer de diş ipi yaparsanız süper olur. Geçmiş olsun:)

12 Ağustos 2016 16:43