AH
Soru Sahibi
20 Temmuz 2017 20:16

Dirseklerde morarma

Merhabalar.annemin kol dirseklerinde morluklar var 4 5 yildir hic gecmedi.ev isi yaptiginda daha cok oluyor.doktora gittik tahlil yaptirdik hic birsey cikmadi.bize yardimci olur musunuz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mediha Ayhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Merhaba Hülya hanım Annenizdeki lezyonları görmeden birşey demek çok zor. Yaş, kullanılan ilaçlar, fizik muayene ve yapılan tetkiklerin hepsini bir bütün olarak değerlendirmek gerekir. Sağlık ve esenlik dileklerimle

24 Temmuz 2017 02:07