BH
Soru Sahibi
21 Haziran 2011 09:31

Merhabalar doktor by bi kaç günden beri sol avucumun içinde uyuşma oluşuyor bileğime bastığımda damarım karıncalanıyor bugün de uykudan uyandığımda iki elim birden uyuşmuştu açıp kapatmaya çalışarak geçti ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fırat Deniz
Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu şikayetiniz için nöroloji bölümüne başvurabilirsiniz karpal tunel sendromu sinir sıkışması açısından tetkik edilmesinde yarar olabilir. Geçmiş olsun.

21 Haziran 2011 22:18