kg
Soru Sahibi
26 Mart 2018 20:43

curuk sut disleri

Slm hocam.kizim suan 3 yasinda on ust sut disleri tamamlandiktan sonra once sararip kirilmaya basladi su andada curudu cok az kaldilar.yan kesici disleride biraz belirginlestikten sonra cikmadilar onlarda curuk.cektirip yer tutucumu yapilmasi gerekiyor ve bunun sebebi ne olabilir.tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Emzik kullanıyor mu ? Emziği bala veya reçele batırıyor musunuz ? Biberon kullanıyor mu ? Ballı süt veriyor musunuz ? Bu alışkanlıklar varsa ön dişlerde rahatsızlıklar gözlemlenebilir. Yer tutucu için hekime danışılması lazım. Geçmiş olsun. Sağlıklı günler dilerim.

27 Mart 2018 12:45