ÜN
Soru Sahibi
29 Ekim 2017 15:11

Çekilen 20lik dişin yanındaki dişler ağrıyor

Merhaba, 5 gün önce sol alt çenedeki ağrı sebebi ile doktora gittim. Ağrının 20lik dişten kaynaklandığını çekilmesi gerektiğini söyledi. Çektirdim ve yara kendini toparlayıp nerdeyse iyileşti. Ama yanındaki ikinci diş hala baskı yapınca acıyor. Herhangi bir çürük ya da iltihap belirtisi yok görünürde. Bu zamanla geçer mi çekilen dişin ağrısı oraya vuruyor olabilir mi? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar eğer bu dişte bir çürük yok ise çekim sonrası bu tarz hassasiyet normal...geçmiş olsun

3 Kasım 2017 17:26