ön
Soru Sahibi
17 Kasım 2015 02:21

Bronsit tedavisi

onsit tedavi Merhaba ülkü hanım 2 yasindaki kizim için bronşit başlangıcı dediler. 10 tane ampisid iğne verdiler. Sabah akşam vurulması gerekiyordu. Sabah 10 akşam 16.00 gibi vurdurduk. 6 tanesi öyle oldu. Sonra hemşire en az 10 saat geçmesi gerekiyor dedi. Yanlış saatte vurdurmamizin bir sakicasi olur mu? Kendimi çok kötü hissediyorum. Üzerinde kaç saat arayla olduğu yazmıyordu. İlacın içini okudum 6-8 saat arayla ve 12 saat arayla yazıyordu. Ben yanlış yorumladım. Lütfen cevap verirseniz çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ülkü Ayberk
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Kan seviyesi farklı olduğu için etkisi az olmuştur ,ancak zararı olmaz.

18 Kasım 2015 22:42