23 Ekim 2015 14:39

Boyun kirigi

Boyun kirigi Boyun kirigi İlk önce swlamlar iyi gunler dilerim bebim adim omer biz *** *** ** tarihinde denizde ailece piknige gitmistik ve ben yuzuyordum abim ile. Depe atlamak istedim ve kostum kostum dalga ya atladim anda suyun cekilmesi yuzunden boynum kuma cakikdi ilk 10 dakika kadar felç lik gecirdim hic bisey hatirlamiyordum. Hic bi yerimi hissetmiyordum dua ettim ilk aklima gelen o idi korkuyordum abim hemen cikardi sudan. Sonra hastaneye goturdu yaklasik 1 ay gecti suan hic bi arim yok ayni eskisi gibiyim sadece gucsuzum. Yuruyorum hersey yapabiliyorum yani sadece boynum ara sira cok isiniyor kasiniyor ariyor. Boynunda 6 kirik oldugu soyleniyor. 1. Ameliyati oldum 2. Ye dediler kemik kaynamasi olmasi sozkonusu sadece kollarimda acinca bilekleei ariyor hafif ben sporcu oldugum icin. Hemen toparladim sanirim eskisi gibi olmak istiyorum boynumu oynata bilmek kemik lerin kaynamasi ni sizin goruslerinizi ogrenmek istiyorum lutfen. Yasim 17. ? Yaptigim spor bodyguln fitness tekrar yapabilirmiyim hocam lütfen haber verin yada whatsap tan. Hocam detaylı anlatirsaniz ne olur *** *** **. Hocam bana yapilan. Seyir ve tedavi resimlerini de atarim bakarsanız tesekkur ederim haber bekliyor olicaim saolun.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. İsmail Latifeci
Beyin ve Sinir Cerrahisi

filmlerin resimlerini görmek lazim.

26 Ekim 2015 09:31
Soru Sahibi

Hocam filimleri bana vermediler. Bana yapilan epikiriz. Kagadi tek var ? Uygun ölürmu.

26 Ekim 2015 11:28
Op. Dr. İsmail Latifeci
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Filmlere bakabilseydik bir fikrimiz olurdu. boyun kırıkları önemlidir. size yanlis bilgi vermeyelim.

26 Ekim 2015 11:46