OG
Soru Sahibi
7 Kasım 2016 14:55

Boyun duzlesmesi

Hocam merhaba boyun duzlesmem var bununla birlikte gün boyu süren basdonmem mevcut çok rahatsız edici birde halsizlik ve bitkinlik var geçen kan tahililerim yapıldı D vitamini m 26 g çıktı ref aralığı 40_60 bunun dışında bir rahatsızlık gözükmüyor bir cevap verirseniz memnun olurum

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Ertürk
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon)

merhaba, boyun düzleşmesi bir hastalık değil, boyun ağrısı olan hastalarda ortaya çıkan bir durumdur. genellikle bir koruma mekanizması olarak ortaya çıkar. altta yatan hastalığın belirlenmesi gerekmektedir. bunun için de ayrıntılı bir değerlendirme yapılmasını öneririm. boyun ağrısında olduğu gibi, baş dönmesi, halsizlik ve bitkinlik şikayetleri için de değerlendirme sonrası etkili tedaviler planlanabilir. geçmiş olsun

7 Kasım 2016 16:15