ms
Soru Sahibi
11 Şubat 2014 21:00

beslenme

meraba 8 aylık oglum var anne sütü alıyor ve günde 4 kere 200 ml devam sütüyle destekliyorum. artıdan günde 2 kere de katı gıda alıyor kilosu 9 kg boy 75 cm ama çok zayıf görünüyor ve çok hareketli bi bebek 2 aylıkken 6600gr 6 ayda sadece 2400 gr aldı normal mi acaba ? dogum kilosu 4050 gr . birde acıktıkça mı beslenmesi gerekiyor yoksa 4 saatte bir uygun mu ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serap Uysal
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Çocuk beslenmesi ile ilgili sorularinizi genel pediatri hekimlerine sormanizda yarar var Ben sadece cocuk norolojisi ile ilgili paylaşım yapıyorum Saglikli günler

16 Şubat 2014 09:02