dm
Soru Sahibi
10 Aralık 2016 14:25

Bel fıtığı

Merhaba babam 46 yaşında sol bacağında uyuşma var aynı zamanda bel fıtığı hastası internette bir yöntem bulduk ploroterapi ismi siz bu işlemi yapıyor musunuz fiyatı ne kadar veya daha başarılı olabilcek bir yönteminiz var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Murat Yıldırım
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Merhaba. Benim uyguladığım bir yöntem değil proloterapi. Manuel terapi, nöral terapi ve ozon terapi kombinasyonu uyguluyorum. Geçmiş olsun.

10 Aralık 2016 14:28