şg
Soru Sahibi
9 Haziran 2014 12:09

bacağımdaki varisleri

merhaba hocam, ben 30 yaşındayım sağ bacağımda varis var. aynı zamanda çarpıntalarım hiç geçmiyor kardiyoloji doktorum tensinor diye bir ilaç verdi. Günde 1 tane içiyorum ama buna ragmen geçmiyor. nabız atışlarım 93- 101 falan oluyor. varislerimi doktora söylemem gerkiyor mu? çarpıntılarımın sebebi varislere bağlı olabilirmi? bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, kan testleri, ekokardiyografi,holter ekg testlerini öneririm varislerinizi de mutlaka doktorunuza gösterin geçmiş olsun.

9 Haziran 2014 13:16