KS
Soru Sahibi
9 Aralık 2017 15:31

Ayak altinda hissizlik

Merhaba Sayin hocam babam 65 yasinda. Kalp hastasi kendisi. Uc kere anjio oldu. Sikayeti ise ayaklarinin altinin hissiz oldugunu ve karincalanmanin ayaklarinin ustune dogru yavas yavas yayildigini soyluyor. Ne yapmamiz gerekir. Cevap verirseniz cok seviniriz. Tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Handan Selek
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba size de, babanıza geçmiş olsun dilerim. Yaşı itibarıyle birkaç nedenle ayak altlarında hissizlik olabilir , özellikle de kan şekeri düzensiz ise. Muayene ve tahlil sonucuna göre rahatlatıcı bir tedavi seçilebilir. Ankara`da iseniz babanızı görme şansımız olabilir. Sevgiler, Dr. Handan Selek *** *** **

9 Aralık 2017 16:08