ey
Soru Sahibi
25 Mart 2016 01:39

apandisssssss

meraba hocam. ben 20 yaşındayım amatör kümede kalecilik yapıyorum yaklasık 35 gün önce acık apandis ameliyatı oldum futbola ne zaman dönebilirim kalecilik yaptığım icin dikişlerimde icerideki acılma olurmu futbola başlıya bilirmiyim bu haftaki müsabakada kaleye gecebilirmiyim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Yara iyileşmesi açık cerrahi sonrası en az 6 ay süre ile devam etmekte Yüksel bey. Antremanlara 6-8 hafta sonra başlayabilirsiniz. Bu süre içinde ağır kalıdırma, zorlu eksersizlerden uzak durmalısınız. Antremanlara bir spor hekimi tarafından hazırlanmanızda da fayda olacaktır. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.sezaileventoglu.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu https://www.facebook.com/dr.sezai.leventoglu/ (*** *** ** (*** *** ** (Asistan Dilek hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

30 Mart 2016 01:46