BS
Soru Sahibi
27 Temmuz 2012 01:34

Akıntı

Merhabalar doktor bey ben 18 yaşında bekar bir kızım ve şu 2 aydır adet düzensizliği ve adetten önce yeşil akıntı oluyor. herhangi bir ağrı kaşıntı yada kötü koku yok beni rahatsız eden tek şey akıntı ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun. Şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Gencettin Öner
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sorunuza elden olmayan nedenlerden dolayı,geç cevapladığımdan dolayı,size özür borçluyum. "adet düzensizliği" kavramı bazı hasta guruplarında farklı algılanıyor.Güncel jinekoloji biliminde,fertil(doğurgan) çağdaki kadınlarda 21-35 gün arasındaki adet sürelerini normal kabul etmektedir.İklim ve mmuhit değişiklikleri,

8 Ağustos 2012 00:24