KD
Soru Sahibi
1 Nisan 2014 23:05

4 aylık kızımın kafası çok terliyor

merhaba, 4 aylık kızımın kafası emerken ve uyurken çok terliyor. bunun dışındaki zamanlarda kafa terlemesi olmuyor. yalnızca kafası terliyor vücut terlemesi olmuyor. evin sıcaklığı 25 derece civarında genelde. bir de reflüsü var. bir ay kadar motilium kullandık azaldı ama geçmedi. ilacı bıraktık. ilaç dışında uygulayabileceğimiz bir yöntem var mı? iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Eliya Benbiçaço
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba Evin ısısı 23 derece olmalı.Fazla da giydirmeyin ve örtmeyin.Hergün düzenli D vitaminini verin.Reflü için Gaviskon öneririm. Esenlikler dilerim Dr Eliya Benbiçaço

5 Nisan 2014 07:33