sh
Soru Sahibi
3 Mayıs 2015 15:55

20lik dişim

hocam mrhb benim yaklaşık 3 haftadır agrısı cektiğim ve suana kadar 5 doktora gittiğim 2 tane 20lik çürümüş dişim mevcut ve 3 kutu antibiyotik ve üzerine suana kadar 5 iğne vurulmama ragmen degişen birşey yok ve hala iltihaplı dişim sizce ne yapmalıyım...

1 cevap
Cevaplar (1)

Değerli kardeşim böyle çürük bir diş için 10 kutu daha antibiyotik kullansanız şikayetiniz geçmez. Eğer dişinizin pozisyonu uygun ve yeterli doku varsa kanal tedavisi ve dolgu deneyebilirsiniz. Ancak genellikle bu dişler çene Cerrahisi uzmanı tarafından çekilmektedir. Bu konuda arzu ederseniz *** *** ** 07 Atabek diş hastanesinden tarafından yardım görebilirsiniz. sevgi ve saygılarımla dr. M. Tamer kutsal ağız ve çene Cerrahisi uzmanı

20 Haziran 2015 09:43