Online diyet
Online diyet

Günümüzde birçok kişi sağlıklı beslenme ve diyet konularında bilgiye ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda destek alacakları tek uzman kişiler diyetisyenlerdir.

Online Diyet; diyetisyen desteğine ihtiyaç duyan ancak diyetisyene erişimi mümkün olmayan kişiler için uygulanan diyet ve beslenme programı şeklidir.

Özellikle diyetisyene gidecek zamanı olmayan kişiler online diyet hizmetinden kolayca faydalanabilir.

Diyetisyen ile web üzerinden ve whatsapp uygulamasıyla telefon üzerinden görüşmelerle diyet programı uygulanır.

İnternet üzerinden doldurulan analiz formu aracılığıyla beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzı analiz edilerek, kişiye en uygun olan diyet listesi verilir.

Diyetisyen, kişinin diyet programını sürekli takip eder.

Belirli aralıklarla görüntülü görüşmeler yapar ve diyet programında değişiklikler yapar. Kişi sorusu olduğunda diyetisyenine telefon aracılığıyla kolayca ulaşabilir. Böylece diyet sürecinde devamlılık sağlanır.

Online Diyetin Yararları Nelerdir?

Sağlıklı ve kalıcı bir biçimde kilo kaybetmek isteyenler içinPsikofit Beslenme ve Diyet Uzmanları tarafından kişiye özel her günü ayrı planlanmış sıkılmayacağınız beslenme planları hazırlanır.

Online diyet ile yediklerinizin günlüğünü tutarak kontrollü bir şekilde diyet yapabilmenizi sağlar

Beslenme günlüğü tutup diyetisyeniniz tarafından her öğününüze değerlendirme almak motivasyonunuzu artırır.Hemde ilerideki yaşantınızda kilonuzu korumanızı sağlayacak tiyolarla kalıcı olmasını sağlar.

Gerçek porsiyon kontrolü: tükettiğiniz besinlerin miktarının değerlendirip takip edilir.

Zamandan tasarruf sağlanır.


Mersin Diyetisyen uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!