Özellikle son bilimsel çalışmalara göre sonbahar ve kış ayları aşırı yeme isteğini artırmaktadır. Bu aylarda alınan kilolar ise “inatçı kilolar” şeklinde verilmesi zor kilolar halini almaktadır, yani bölgesel yağlar olarak vücutta varlıklarını uzun süreli sürdürmektedirler.

Lazer ışığı, yağ hücrelerinin zarlarına verilerek patlatılarak bölgesel yağlanmaların giderilmesini sağlar. Lazer liposuction, vücutta yağın olduğu hemen hemen her bölgeye uygulanabilmektedir. Karın, boyun, bel, sırt, basen, bacaklar, diz çevresi, kollar uygulama yapılabilen alanlardır. Ancak çok geniş alanların birlikte yapılacağı durumlarda lazer liposuction ile klasik liposuction kombine uygulanılabilinir. Lazer lipoliz fiyatları internet ortamında verilmesi yasak olduğu için görüşmeler sonrası bildirilmesi daha uygundur.

Birden çok vücut bölgesine uygulanacak ise; genel anestezi altında veya sedasyon ile yapılması uygundur. Fakat, tek bir bölgeye veya birden fazla bölgeye seanslar halinde yapılacak ise lokal anestezi ile yapılabilir. Operasyon sonrası korse giyilmesi gerekmektedir.

Lazer lipoliz fiyatları ise bölgeye göre değişmektedir. Ayrıca lokal anestezi olması, sedasyon olup olmaması veya seçilen hastane, doktor fiyat değişikliklerini etkilemektedir.


İstanbul Plastik Cerrahi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!