Botoks; koltukaltı terlemede yaygın kullanılmaktadır. Hatta artık günlük hayatımızın bir rutini olmuştur. Çünkü sağladığı kolaylıklar, hijyen, istediğini giyebilme özgürlüğü çok tercih edilmesine sebep olmaktadır.
Koltuk altına yapılan Botoks uygulaması ortalama 10-15 dakika sürmektedir. Botoks etkisi ise genellikle 8-12 ay devam etmektedir ve terleme miktarını büyük oranda azaltaktadır.
Botoks sadece kırışıklıklar için değil, aynı zamanda aşırı terleme sorunu için bir tedavi yöntemidir Bu uygulama öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilmektedir.
Koltukaltı Botoks fiyatları; kullanılan Botoks markasına, yapan doktora göre değişmektedir. Botoks ücretlerine etki eden en önemli faktör; uygulama yapılacak bölge sayısıdır. Bir bölge Botoks fiyatı ile 3 bölge Botoks fiyatı tabi ki farklıdır. Kliniğimizde Botoks maliyeti hesaplanırken uygulama yapılacak bölge sayısı baz alınmaktadır. Bir hastaya kaş arası, alın, göz çevresi, dudak üstü, kaş kaldırma, boyuna aynı anda Botoks uygulanabilir. Bu durumda fiyat değişecektir.
Yine bir flakonun tamamen kullanıldığı terleme Botoks uygulamasında, koltukaltı Botoks fiyatları elbette farklı olacaktır.


İstanbul Plastik Cerrahi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!