12 Ocak 2017 23:31

Zoretanin??

Merhaba, Zoretanin kullanıyorum günde 40 mg 18 yaşındayım bugün 15.gün ilk hafdadan itibaren yüzüm soyulmaya başladı özellikle çenem ve dudaklarım çok fazla soyuluyor yüzüm deki izler azalmaya başladı sivilceler git gide azaldı bi kaç tane tek tük çıkıyor ama dudaklarım ve yüzüm hep soyuluyor 5 dakika da bi su vuruyorum duzeliyor sonra tekrar soyuluyor dudaklarım çok kötü halde .

1 cevap
Cevaplar (1)

Mutlaka kis aylarinda cildinizi soguktan koruyun.beraberinde nemlendirici cilt urunleri kullanin.kullandiginiz sure boyunca karaviger fonksiyonlarin kontrolde olsun.ilac kullanimi sirasinda gorulen en sik yan etkidir.

24 Şubat 2017 11:18