TB
Soru Sahibi
4 Kasım 2017 14:56

sac ve vucut kili dokulmesi

selamlar hocam 28 yasindayim sac ve vucut killarim asiri dokuluyor bu gidisle 1 2 seneye kel kalabilirim , cildiye doktoruna gittim zinco bemiks ve ferro salnol duodenal verdi duzenli kullandim ancak hicbir degisiklik yok ne yapmaliyim ne olabilir tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Mevcut aldiginiz tedaviler rahatsizliginizla alakali en sik olabilecek durumlarla iliskili ve isabetli.bunlara yanit almadiysaniz eger hormonal degerlendirmeden gecmeniz gerekebilir.genetik faktörler on plandaysa tibbi olarak pek one gecilebilir bir durum olmadigini da aklinizda bulundurmaniz ve altta yatan sebep arastirma konusunda cok israrci olmamaninizi da belirtmek isterim.gecmis olsun

4 Kasım 2017 16:39