KF
Soru Sahibi
15 Nisan 2019 10:50

Zayıklık hk.

Hocam merhaba , 12,5 yaşında bir oğlum var boy 1,51 // kilo 34,5 yemesi içmesi az. Oldukça hareketli bir çocuk zayıflığı haricinde bir sıkıntısı da yok. Bir öneriniz var mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, Çocuğunuzun boy ve kilo dengesini aşağıda bulabilirsiniz .Mutlaka çocuk doktoruna gidip ordan da çocuk endokriloji doktoruna randevu alın. Hekiminiz size sağlıklı bir bilgi verip sizi yönlendirecektir. Sevgiler, süreya

8 Mayıs 2019 14:49