IO
Soru Sahibi
3 Ağustos 2020 21:00

Bebek sağa yukari bakarsa

Merhaba bebeğim 35+5 sezaryan doğdu tek sıkıntım sağ tarafa yukarı doğru bakıyor su anda 3 cü aya yeni girdik Seslendigimde bakıyor yeni yeni ses çıkarmaya gülmeye başladı Bakışları beni endişe ettiriyor ne yapabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba,... Çocuğunuzu mutlaka Çocuk norolojisine götürün ve yeni doğan fizyoterapisttinden değerlendirme alın.Daha sonra gelişim degerlendirmesi yaptırın. Arkadaşların önerebileceği etkinlikleri yaptırın. Baby sensory eğitimlerinede katılabilirsiniz. desteklemenize yardımcı olabilir. Saylıkla kalın . süreya

24 Aralık 2021 12:54